0cm m 0cm 8pt“>Sexuální energie je základním hnacím motorem celého vesmíru – s tímto pojmem častokrát operují esoterici a je na tom kus pravdy. Orgasmus je snad tím nejsilnějším zážitkem, který člověk ve svém životě může zaznamenat. Kam se, slušně řečeno, hrabou všechny ostatní požitky, jako je dobré jídlo, koníčky a zájmy, sport a cokoli, co nás těší a uspokojuje.

Nelze být bez erotiky, to vám potvrdí každý normální, zdravý a spokojený člověk. Kdokoli se potýká se zdravotními obtížemi, je pro něj nejvyšší prioritou dosažení optimálního zdraví, a jakmile tento stav nastane, přichází touha prožít něco víc, než jen běžné fungování v denním režimu zaměstnání, volnočasových aktivit a péče o výživu, odívání a hygienu.

nahá dívka

Potíž je však mnohdy v tom, jak sexuální energii vybít, resp. jakým způsobem jí dát volný průchod, pokud totiž stagnuje a blokujeme ji různými nařízeními, zákazy, tabu a omezováním, může to vyústit nejen ve frustrace a hluboké deprese, ale i v problémy fyzického rázu, jako jsou různé záněty, cysty a nádory.

sedící dívka

Sexuální energie je mnohdy blokována i v nevhodných vztazích – partnerských nebo manželských. Když si dva lidé nerozumí, nedokážou se shodnout na základních principech fungování vztahu, pak to bude skřípat i v sexu. Možná, že i právě proto je dnes tolik lidí žijících v „single“, a také mnoho předčasných rozvodů po relativně krátké době manželství.

Jestliže je i toto váš případ, nezoufejte. Nemusíte chodit do vykřičených domů a riskovat pohlavní styk s prostitutkou, můžete zkusit erotické masáže. Tam neriskujete vůbec nic, dívka se věnuje jen vám, nemusíte vynakládat vůbec žádnou fyzickou námahu, jen si užívat její smyslnosti a proudící energie, která vás zaplaví už po prvních nesmělých dotecích. Navíc si můžete zvolit proceduru, která vám nejvíce vyhovuje, a nemusíte mít obavy z toho, že byste byli považování za „úchyla“, pokud požádáte třeba o masáž prostaty či footjob.