Konečně doma! Konečně je na světě ten Váš malý drobek, na kterého jste se těšili celých devět měsíců. Porod máte šťastně za sebou a nyní jste už konečně ocitli oba dva, čili Vy i Váš mrňavý kojenec, v domácím prostředí, které Vy znáte velmi dobře, a kterému Váš malinký potomek bude teprve přivykat.

novorozenec

Potkalo Vás neuvěřitelné štěstí. Gratulujeme.

Od této chvíle je Váš novorozený pouze ve Vaší péči. Je na Vás zcela závislý. Pouze Vy můžete zajistit veškerou péči svému potomkovi. A to ve všech směrech.

Ale to jistě všechno víte sama nejlépe.

Jen pro samou starost a péči nesmíte zapomínat na to, že Vy i Váš potomek můžete skvěle vypadat, a to za všech okolností.

Vám pomůže oblečení, do kterého se opět po dlouhé době dokážete nasoukat. Vašemu kojenci zase pomůže oblečení https://www.kojeneckeobleceni.cz/, které z Vás učiní na první pohled perfektně vyladěnou dvojici. Třeba právě na procházce, nebo při přepravě na povinné lékařské prohlídky.

A že toho oblečení pro své miminko potřebujete!

Sam jste už musela přijít na to, že při opuštění domova nesmíte zapomenout na brašnu s plenkami, čistící kapesníčky pro miminka, ale také náhradní oblečky pro svého kojence.

Kolikrát se může stát nehoda na cestě k lékaři, nebo když jdete naproti tatínkovi. Rázem je na světě potíž se zašpiněnými dupačkami, nebo košilkou, která ještě před chvilkou byla čisťounká. Když ale máte, kam sáhnout, potíž je odstraněna.

Samozřejmě jde také o to, aby Vaše miminko zůstalo stále pěkně oblečené. Stejně, jako Vy.

kojenec

Zásobou dupaček, košilek, nátělníků, nebo teplých bundiček pro kojence nebudete také muset tak často prát, jako tomu bylo za dob Vašeho kojeneckého věku. Už si asi neumíte představit praní plátěných plenek, které musely dřív maminky den co den prát a do noci žehlit. Toho jste ušetřena.

A jestli budete mít dostatek oblečení pro kojence, u kterého ke znečištění dochází poměrně často a nečekaně, pak může mít Vaše pračka pravidelné volno.