Uvažujete nad půjčkou, protože jste se zrovna dostali do nějaké tíživé finanční situace, a nevíte, jak dál? Půjčka může být v takovémto případě dobrým krokem, ovšem pouze tehdy, pokud si jste jistí, že budete schopni následně řádně splácet. Jestliže s tímto problém nemáte ani mít nebudete, tak není důvod, abyste si půjčku na ruku https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/penize-ihned/ odpírali. Jak ji získat?

uzavření smlouvy

Půjčka na roku je produktem, který nabízí výhradně nebankovní společnosti. V bankách se s ničím takovým bohužel nesetkáte, protože banky vyžadují po svých klientech dokládání všemožných dokumentů a potvrzení. To je samozřejmě velmi zdlouhavé, tudíž to rozhodně není způsob, jak přijít rychle k penězům. Efektivnější bude využít americké hypotéky, které jsou pilotním produktem nebankovních institucí. Tyto produkty jsou spolehlivé, lze je sjednat přes internet a bez jakýchkoliv starostí. Papírování a další administrativě se vyhnete obloukem.

drobné mince

Úvěr bude nutné zaručit nemovitostí

Nebankovní půjčky jsou specifické svými podmínkami. Nejedná se o klasický úvěr, nýbrž jde o úvěr, který je potřeba zajistit nemovitostí. Je nutné tedy takzvaně ručit, to znamená vlastnit nemovitost, která bude v zástavě, a na kterou má nebankovní společnost v případě, když nebudete splácet, nárok. Nebojte se ale, jestliže budete řádnými dlužníky a budete platit včas a pravidelně, tak žádný problém rozhodně nenastane. Tato pojistka je tu jen proto, že se bohužel najdou tací, kteří si půjčí a už předem ví, že nemají v plánu splácet.
Určitě vás také napadá otázka, jaké nemovitosti jsou k ručení vlastně vhodné. Společnosti si konkrétní podmínky nekladou, může jít prakticky o cokoliv, co vlastníte, a co má nějakou hodnotu:

  • Byty osobní či družstevní
  • Rodinné domy
  • Chaty nebo chalupy
  • Komerční prostory
  • Pozemky