Každý z nás preferuje jinou zábavu a jiné využití volného času. Pokud patříte mezi lidi, kteří rádi někam vyrazí a chtějí zažít netradiční zážitky, je lasergame praha tím pravím místem pro Vás. Nejen, že nepromrháte čas sezením u televize, ale ba na aopak se pohnete a přispějete něco ke svému zdraví.

Laser game je akční hra, kterou můžete hrát v týmech, nebo každý zvlášť proti sobě. Jde o střílečku, která je na bázi laseru. Každý z hráčů obdrží pušku, které je spjata s vestou. Cílem hry je zasáhnout protihráče do středu vesty, ramenou, zad, či hlavně. Po zásahu je daný protivník mrtev a čeká na naběhnutí dalšího života.

laser-11646_1280 (1)

Celková hra se odehrává v aréně, kde je nespočet nejrůznějších překážek a pastí. Hra je doplňována strašidelnou hudbou, kterou si buď vyberete, nebo obsluha automaticky zapne k dané aréně. Každému hráči se započítávají statistiky, které během dané hry udělá. Jedná se o počet výstřelů, zásahů, smrtí, zabití překážkou, či dokonce procentuální pravděpodobnost zabití. Vše je podrobně evidováno a po odehrané hře se můžete podívat, jak moc jste byly úspěšní a popřípadě jaký tým vyhrál a kdo dosáhl nejvíce bodů za odehrané kolo.

green-1757807_1920

Samozřejmostí je, že se můžete po každém odehraném kole občerstvit v místním baru a probrat s partou přátel, jak jste si v daném kole vedli. Věková hranice této hry je stanovená většinou od 6 let věku, ovšem mohou si jí zahrát i lidé ve středním až pokročilém věku. Spíše jde o to, jak se daná osoba na hru cítí a jak si na ní ve starším věku troufá. V podstatě jak se říká, je Vám tolik, na kolik se cítíte.

Proto neváhejte a netravte zbytečně čas před vaší televizí v obýváku, ale vyrazte na pořádnou zábavu a akci. Nejen, že uděláte něco pro svoje zdraví a pohyb, ale také zažijte spoustu zábavy a akce, kterou byste na gauči před televizí jen těžko našli.