Nevíte, kam vyrazit na výlet? Hledáte vhodnou alternativu pro své ratolesti? Chcete, aby se dobře bavily, ale také aby měly prostor se vyřádit a zároveň se u toho hýbaly? Dostat dnešní ratolesti od počítačů, tabletů a televizí je opravdu často velký problém. Nechtějí chodit ven, hřiště je baví jen krátkou chvíli a tak abychom jako rodiče stále vymýšleli, jaký další program jim připravit, aby je nejenom bavil, ale aby se u něj mohli také vyřádit, protože právě to potřebují.

zábavný park

 • Chcete vyrazit někam na výlet? V tom případě využijte náš park.
 • Pro celou rodinu je zde připravený celodenní program. Suprová zábava pro děti Praha. U nás najdete spoustu atrakcí, volných disciplín a spoustu nevšedních zážitků.

Zábava na celý den

Využijte veškeré možnosti parku. Je obrovský a najde se zde zábava a sport pro všechny věkové kategorie. Zábava, legrace, ale také sportování, protáhnutí tělíček a nadšení. To všechno si mohou naše ratolesti v parku užít. Na co se mohou těšit?

děti

 1. Desítky sportovně zábavných disciplín.
 2. Různé druhy obtížností.
 3. Pro všechny věkové kategorie.
 4. Provádět vás budou usměvaví a zábavní animátoři.
 5. Vhodné pro školní výlety.
 6. Pro celé rodiny.
 7. Rodinný výlet plný legrace, zábavy a dovádění.
 8. Legraci a zábavu si zde užijete po celý den.
 9. Nudit se určitě nebudete.
 10. Park má rozlohu 55 tisíc metrů čtverečních.
 11. Čeká vás autodráha se šlapadly, paintball s luky a šípy, jízda na segway, relaxační zóna s vodními prvky, kde se můžete ochladit.
 12. Skákací atrakce, trampolíny, opičí dráhy, odrážedla, obří skládačky, překážkové dráhy a spoustu dalšího.
 13. Možnost občerstvení.
 14. Připojení Wi-fi.

Využijte velkého prostoru a užijte si celý den. Rodiče budou mít volno a malé ratolesti se pořádně vyřádí. Zábava na celý den. Rozhodně se nudit nebudete. Během dne si můžete zajít také na různé občerstvení.