I vaše rodina jistě patří mezi ty, kteří se rozhodli pro pořízení velmi praktického a prostorného rodinného vozu. Menší sportovní vozy vypadají sice elegantně, ale bohužel je není možné využívat pro celou řadu činností, které život rodiny s dětmi vyžaduje.

Rodinný výlet

Už jste někdy zkoušeli nakoupit v obchodním centru nějaký kus nábytku? Dostali jste jej sice rozložený, ale krabice byly opravdu velmi objemné a nebylo možné je převézt. Nezbývalo vám, než zaplatit opravdu vysokou částku za dopravu až k vám domů. Takové výdaje jsou zcela zbytečné, zejména ve chvíli, kdy vaše rodina vlastní novou Octavii, která je velmi praktická. Rodina s dětmi ocení její velký úložný prostor, pohodlný interiér a velmi brzy se začne rozhlížet po nejrůznějších doplňcích, které umožní efektivní využití vozu v celé řadě běžných situací. Nezbytným pomocníkem je například tažné zařízení. A nenechte se zmýlit názvem. Nebude vám sloužit jen ve chvíli, kdy budete poskytovat někomu nepojízdnému pomoc. Jakmile za osobní auto připojíte vlastní, nebo zapůjčený vozík, snadno odvezete i velmi objemné zařizovací předměty nebo nábytek, který potřebujete do domu. A když se chystáte na výlet? I tehdy https://www.amsa.cz/Octavia-III oceníte.

Bílá octavia vektorovu grafikou

Zvednout jízdní kola pro čtyřčlennou rodinu nad hlavu a postupně je upevňovat do držáků je nejen fyzicky, ale i časově velmi náročné. Pokud jste však vlastníkem tažného zařízení, stačí si jen vybrat vhodný typ držáku na kola a vaše jízdní kola už budete vždy nakládat velmi pohodlně a zvedat pouze do výšky pár desítek centimetrů. Tažné zařízení zkrátka nesmí chybět u žádného rodinného vozu! Jeho pořízení se není proč obávat. Velmi malá investice znamená spolehlivého služebníka. A montáž i případnou demontáž snadno zvládne každý, proto není proč váhat s jeho zakoupením.