Každá rodina v dnešní době vlastní jedno, či dvě osobní auta a jsou i tací, co jich mají více. Automobily jsou hojně využívané každý den a mnoho z nás na ně nedá dopustit. Ovšem pokud máte dodávku, jedná se o něco mnohem lepšího a poskytne Vám mnoho výhod. Dodávkou můžete odvést nadměrné náklady, převážet více lidí naráz, využít jí při podnikání a také v ní pohodlně přespat. Pokud se Vám Vaše dodávka rozbila a nyní nemůžete odvést materiál na stavbu, tak neváhejte a obraťte se na kvalitní pronájem dodávek v Praze.

půjčovna dodávek

Půjčovna dodávek v Praze, je velice oblíbená společnost a zákazníci jí využívají neustále dokola. Půjčovna má mnoho výhod, jako je neomezený počet kilometrů a také pojištění auta v ceně. Všechny vozy jsou vybaveny dálniční známkou pro Českou i Slovenskou republiku a je možnost jízd po celé Evropě. Dále pak poskytují k vozu prémiovou asistenční službu a 24 hotline podporu. Pro své zákazníky také nabízí zvýhodněné víkendy a také širokou nabídku doplňkových služeb. Po dohodě s firmou Vám také vůz přistaví a nemusíte tak nikam dojíždět. Všechny vozy jsou kontrolovány ihned po vrácení a nevznikají tak problémy během pronájmu. Samozřejmostí je, že můžete vozy řídit se skupinou řidičského průkazu B a většina vozů je vybavena tažným zařízením. Můžete si tak odvést ještě více věcí, pokud máte vlastní vozík. Vozy mají pak pravidelné servisní prohlídky, aby byly vozy neustále v kondici.

půjčovna dodávek

V jejich nabídce vozů najdete automobily pouze francouzské značky a to Ford, či Peugeot. U každého vozu jsou rozepsány ceny pronájmu a to včetně zvýhodněného víkendu. Dále se můžete podívat na výbavu auta a na jeho fotografie. K pronájmu si můžete zapůjčit zdarma navigaci, nebo rudl, se kterým půjde stěhování jedna radost.

Pokud tedy hledáte náhradu za Vaší dodávku, tak zvolte dočasný pronájem dodávky.