Velký a jedinečný den D, kdy si dva lidé, kteří se mají rádi a chtějí zpečetit svoji lásku, řeknou ano a uzavřou tak manželský slib, je nejvíce samozřejmě o tomto páru, však je to také jejich den. Ovšem nudit by se neměli ani jejich hosté, což někdy může nastat, když se vyskytne třeba nějaká mezera v programu dne.

svatba

Po obřadu většinou následuje slavnostní oběd, pak se rozkrojí dort, podává se k němu káva, ale co potom? Co by nemělo určitě chybět, aby bylo postaráno o náplň celého odpoledne a večera tak, aby se, pokud možno nikdo nenudil? I tyhle detaily je při přípravách důležité do detailů promyslet. Chce to zajistit třeba hudbu, nebo DJ, aby mohli hosté tancovat. Jenže celý den se může protáhnout a nejspíše i protáhne až do hluboké noci, a to už pak hudba jako jediný zdroj zábavy nemusí stačit. Proto je vhodné mít v záloze ještě nějaký program na zpestření celého slavnostního dne, který se tak stane nezapomenutelným.

Jak tedy udělat váš velký den veselejší a pestřejší, aby nebyla o legraci nouze?
Co nesmí na svatbě určitě chybět, aby se všichni bavili a užili si den i večer naplno? Nesmí chybět příjemná zábava na svatbě, která zpestří odpoledne nebo večer. Co takhle vymyslet něco jedinečného, co chytne všechny hosty, nějaký speciální program?

hostina

Možná přijde i kouzelník
Pozvěte si na váš velký den D kouzelníka, který se už postará o to, aby se nikdo nenudil. Uvidíte napínavá a tajemná kouzelnická čísla, všichni si při tom užijí spoustu legrace a smíchu.
Těšte se na speciální kouzla profesionálního kouzelníka, který vtáhne do svých čísel hosty i samotné novomanžele. O veselí tak bude rázem postaráno. Všichni si tak užijí skvělou oslavu vašeho slavnostního dne D a vy pak budete mít dobrý pocit z toho, že se nikdo nenudil a že jste se vašim hostům postarali o příjemné zpestření celého dne.