Koupit si při dnešní cenách velký byt je pro většinu našinců hodně problematické, potažmo nemožné. I když by ceny bytů měly dle všech expertů klesat, realita je přeci jen trochu jiná. Stále se jedná o extrémně drahou záležitost, kterou si nemůže dovolit ani zdaleka každý. Samozřejmě je řeč o bytech o několika pokojích, ovšem ani malé garsonky nejsou zrovna nejlevnější. Dají se však sehnat za daleko rozumnější peníze, a tak je o ně docela velký zájem. Tato obydlí však skutečně nenabízejí příliš mnoho obytného prostoru, což je někdy dost problém. Naštěstí i v takovém případě je možné reálně získat nějaké to místo navíc.

Šatna

Zdarma je možné provést například generální úklid, kdy se vyhází z bytu všechno nepotřebné, co by mohlo, byť jen trochu, zavázet. To samo o sobě jen málokdy pomůže k dobrému výsledku. Tuto snahu je proto vhodné podpořit ještě koupí speciálních vestavěných skříní na míru https://www.sten-skrine.cz/. Ty jsou do malých bytů jako dělané.

Hlavní devizou tohoto typu nábytku je to, že zabírají jen minimum místa, respektive zabírají ho docela dost, ale na úkor obytného prostoru. Vestavěné skříně se totiž často ukládají do stěn, díky čemuž z nich jdou nakonec vidět jen dveře, což je samozřejmě skvělé pro malé byty i garsonky. Takto je totiž reálné uspořit pár metrů čtverečních, jež se dají využít jinak. Dveře mohou být jak klasické, tak ale i zasouvací do boku. Oba řešení mají svá pro a proti a oba se používají v jiných situacích. Mnoho lidí má strach, že se do vestavěného nábytku nevlezou jejich věci. Tento strach však není oprávněný, jelikož úložiště tohoto druhu nábytku je prakticky totožné s úložným prostorem klasiky.

Uložená prostěradla

Vlastní design

Jelikož se jedná vždy o zakázkovou výrobu, zákazník má možnost vybrat si design i vnitřní uspořádání skříní podle svého gusta. K tomuto účelu se používají speciální aplikace, jež jsou srozumitelné i pro laika, který v nich díky tomu dokáže podobně jako profík také vykouzlit hodně zajímavé věci.