Být perfektní, to je sen, mít dokonalé řasy, obočí a rty. Přes hodinu v koupelně ráno tráví až 70% žen, malujeme se a chceme být dokonalé. Hromadí se nám řasenky, tužky na oční linky, potřebujeme tužku na dokreslení obočí. Rty obtahujeme tužkou a pak si je teprve malujeme rtěnkou. Je to opravdu „fuška“ udělat ze sebe ráno dokonalou ženu. Salóny nabízejí služby, jak být krásná bez zbytečných ranních rituálů v koupelně. Permanentní make-up je snadná a dostupná služba pro ženy a jejich krásu!
vyčesané vlasy
Obočí, oční linky a rty
Nejběžnějším permanentním make-upem je úprava obočí, očních linek a rtů. Aplikují se pigmenty do vrchní části pokožky, permanentní make-up, nenahrazuje dekorativní líčení.

· OBOČÍ – bude mít dokonalou barvu a tvar. Vše kosmetička může „dokreslit“ chloupky obočí, aby mělo tvar jaký si přejete nebo jaký se hodí k Vaší pleti a tvaru obličeje. Když máte dokonalý tvar, můžete zvolit barvu obočí. Když máte obočí moc světlé, dá se tzv. pudrováním docílit podkladové barvy. Následná péče po aplikaci permanentního make-upu obočí je na Vás, vylupují se Vám stroupky jako po tetování, musíme si obočí mazat.

· OČNÍ LINKY – v koupelně už se Vám nebude povalovat ořezávátko a zbytky tužky na oční linky. Můžete si své oblíbené oční linky nechat udělat, stačí zvolit jak silné linky budou. Kam chcete, aby oční linky zasahovaly nebo zda mají být do špičky. Oční linky si můžete nechat udělat i do ztracena nebo navodit tzv. kouřový efekt.
červené rty
· RTY – dokonalá kontura rtů a správný odstín, není problém. Můžete si nechat udělat jen konturu rtů a Vy si jen namalujete barvou celé rty. Nejoblíbenější variantou je celkové dobarvení rtů zvolíte lehkou konturu a odstín barvy, kterou chcete mít každý den po probuzení.

Být krásná a neplýtvat svým drahocenným časem před zrcadlem a ráno si užívat se šálkem kávy. Být krásná bez námahy. Teď už jen najít svůj certifikovaný salón a dopřát si kousek krásy.