V dnešní době si můžete koupit opravdu cokoliv. Například různé boxy nebo koše anebo také kvalitní IBC kontejnery. Já sama jsem byla překvapená, když my také partner řekl, že bychom si mohli pořídit nějaký IBC kontejner. Chvíli jsem na ně koukala, ale byla jsem ticho, protože jsem čekala, že z něj ještě něco vyleze. On mi řekl, že bych chtěl totiž začít podnikat u nich na chatě. Prý mají opravdu hodně veliký prostor, který je úplně nevyužitý, že je prý veliká škoda, že se nevyužívá tento prostor, když on v tom může podnikat. Může si tam otevřít třeba nějakou pobočku, kde bude přijímat balíky a potom je také dovážet. Řeknu vám, že můj přítel v tomhle má ale opravdu vysoké a bohaté zkušenosti.

Kontejnery jsou různě veliké a mají různou podobu.

On deset let pracoval pro jednu přepravní službu, která jezdila po celé Evropě. Takže jsem si řekla, že když tohle partner chce otevřít a bude mít kvalitní IBC kontejnery na skladování zásilek, takže by se tohle mohlo vyplatit. Když jsem partnerovi řekla, že ho podržím a že jsem s ním, a že mu fandím, tak on byl rád. Rychle si sedl k počítači a vyhledal opravdu tu nejlepší firmu, která právě nabízí k prodeji IBC kontejnery. Partner řekl, že na tomhle nebude vůbec šetřit, že chce opravdu kvalitní IBC kontejner, že prý když už chce podnikat, tak ať to stojí za to.

Kontejnery se musí udržovat v čistotě.

Byla jsem opravdu ráda, protože s tímhle jsem s přítelem jedna ruka, protože také dbám hlavně na kvalitu. Nezáleží mi na kvantitě, ale spíše dbám na kvalitu. Kvalita je pro mě prvořadá a jsem ráda, že i partner chce mít kvalitní IBC kontejnery, protože když potom podnikáte a víte, že máte kvalitní věci anebo kvalitní služby a další zboží, tak se vám potom podniká lépe, protože je to pro vaše dobro a také zákazníci to jistě ocení. Mnoho lidí mi dokonce říká, že když vidí tak kvalitní výrobky a prodavače anebo majitele, který dbá na kvalitu, tak prý u nich stoupá v ceně.