No jen si představte tu romantiku. Taková svatba na horách, v samotném srdci přírody, na krásné květnaté louce anebo snad přímo v lese? Takovou romantiku by vám mohly závidět i samotné lesní víly a co teprve vaše kamarádky? To bude něco, pokud se vám váš plán podaří uskutečnit! A nemusí to být vůbec tak náročné, jak to na první pohled může vypadat. Jistě, teď si možná říkáte, kde na takové hezké květnaté horské louce vezmete veškeré potřebné zázemí, nicméně je to přesně tak, jak se traduje – kde je vůle, tam je i cesta. Stačí se jen rozhodnout a všechno můžete mít. A pokud tomu nevěříte, tak čtěte dále.

generátor

Asi to zásadní, co na takové svatbě potřebujete, je zajištění obřadu. A k tomu potřebujete oddávajícího, kteří v dnešní době za rozumný poplatek již nemají problém prakticky s ničím. A když mohou se snoubenci skákat padákem, tak jim jistě nebude vadit oddávat ve vyšší nadmořské výšce, ovšem s nohama na zemi. A dále je to jen o tom, kolik jste ochotní věnovat peněz na zázemí pro svatebčany a výzdobu. Takové slavnostní svatební party stany spolu s bíle potaženými židličkami anebo se slavnostní svatební bránou už si můžete pohodlně pronajmout v několika půjčovnách, klidně i s dovozem na místo.

zdroj

A podobné je to i se zdrojem elektrického proudu pro vaše hudebníky či pro zajištění reprodukované hudby. K tomu vám bohatě postačí menší elektrocentrála, kterou si můžete půjčit třeba na . A svatební menu vám s radostí zajistí a přivezou i ty nejlepší restaurace až doslova přímo pod nos. Takže to vše stojí jen na tom, jak si takovou svou romantickou svatbu na louce představujete a kolik jste do ní ochotní investovat.