Nejkrásnější životní období

Těhotenství je pro většinu žen tím nejkrásnějším obdobím v životě. Jsou plné radosti v očekávání nového přírůstku do rodiny, září na míle daleko štěstím a těšením se na miminko. Zvěčněte si své krásné chvíle prostřednictvím fotografií, na které se vždy rádi podíváte.

Každý potřebuje něco trochu jiného a každý má jiné představy. Některé maminky touží po fotkách v obilném poli, jiné ve vlčím máku a někdo si přeje v pozadí industriální prostředí. Nápadů může být tolik, a věřte, že s vámi zrealizuji prakticky kterýkoli, který bude jen trochu možný.

nastávající maminka

Někdo na druhou stranu potřebuje poradit, někdo má obavy z focení, protože se nikdy dříve s profesionálním fotografem nefotil – veškeré vaše obavy se rozplynou, hned jak si společně promluvíme o tom, co byste si představovali. Odrazíme se od toho, jestli byste chtěli mít fotky z ateliéru nebo byste raději exteriér, zdali s vámi bude partner či někdo blízký, nebo jestli budeme fotit jen nastávající maminku. Dál se můžeme zaměřit na oblečení, jestli se budete chtít převléknout do stylových krajkových šatiček, nebo se nafotit ve spodním prádle, aby hezky vyniklo bříško či jestli vyzkoušíme trend poslední doby – focení v mléčné vodě s živými květy.

těhotenské focení

Všechno uděláme tak, abyste byli skutečně spokojeni, a hlavně se musíte při focení cítit komfortně, protože jedině tak vynikne vaše nálada a zachytíme přesně ty okamžiky štěstí, které si chcete pamatovat. Buďte si jisti, že těhotenské fotky ostrava budou navždy ve vašem albu připomínat nádherné chvíle očekávání a radosti. A pokud si užijete tento typ focení, určitě se můžete pomalu připravit na newborn fotky, kdy se fotí maličké miminko v různých polohách či s různými dekoracemi – jedná se o nejkrásnější fotky miminka, protože od této chvíle můžete postupně sledovat, jak roste a vyvíjí se.