Všichni, kdo aktivně, ale i pasivně sportují, ať ženy nebo muži, si pochvalují termoprádlo, které nesmí při sportu chybět. Zvláště v zimním období.

Ale užijete ho i nyní, kdy jsou dny stále ještě chladné a sluníčko nestačí prohřát vzduch.

Pro intenzivní aktivity při sportu je toto prádlo ta nejlepší volba! A ať je to cyklistika silniční anebo výletní, běhání, kros, atletika, inline brusle, vysokohorská turistika – tam obzvláště jako když ho najdete! Stejně tak tepelný komfort budete potřebovat i při Nordic Walking, oceníte ho při horolezectví, MTB (mountain bike).

vysokohorská turistika

Ale nemusíte být zrovna aktivní sportovci, stačí, když jste vyznavači turistiky a chodíte rádi na celodenní výlety do přírody. Termoprádlo má úžasné vlastnosti, které ocení všichni sportovci i amatéři. Chráníte své tělo před prostydnutím a následným nachlazením.

Je důležité vědět, že se jedná o první vrstvu, kterou máte přímo na těle, pak přidáváte další vrstvy a měly by splňovat stejné nebo podobné parametry jako spodní prádlo. To znamená, že musejí odvádět pot od těla, ale zároveň nepustí k vašemu tělu chlad. Vaše tělíčko je tak v naprostém komfortu a můžete se vydávat do přírody a provozovat aktivně sporty po celé dny, týdny i měsíce. Až co vydrží vaše fyzička.

Někteří muži podceňují vlastnosti termoprádla, proto apelujeme na jejich ženské protějšky, které nemají problémy přijímat nové informace a umějí naopak svého partnera přesvědčit, že by o sebe měli při sportu více pečovat. Anebo víte co, milé ženy? Rovnou vašemu příteli či manželovi tyto úžasné doplňky termoprádlo pánské craft https://www.c-store.cz/craft/eshop/59-1-TERMOPRADLO-1-VRSTVA objednejte a darujte mu je.

dárková krabice

Nad dárkem se neopováží ohrnovat nos a vy můžete být v klidu, že je o zdraví vašeho milého dobře postaráno. A vybírat můžete z nátělníků, ponožek, podkolenek, triko dry a dokonce jsou v nabídce i kompresní podkolenky pro aktivní sportovce.